Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Ventosa

VENTOSA


Forelli’nin ortopedik özellikli ayakkabı modellerine özel modernize ettiği Ventosa, kaymaz taban teknolojisidir. Günlük yaşam tarzının şıklığına ve rahatlığına uygun geliştirilen ayakkabılar, yağışlı hava şartlarının yanı sıra ıslak ya da kaygan zemin koşullarında ihtiyacınız olan adımlama performansının yükselmesine olanak tanır. Kadın ve erkek ayakkabı stillerinde maksimum konfor ve güven oluşturan dış taban, kullanıcıların hem gereksinimlerine hem de zevklerine hitap eden niteliktedir. Şık ve ergonomik tasarımlı ayakkabı modellerini Ventosa ile destekleyen marka, yürürken oldukça rahat hissetmenizi sağlar.

Ventosa Kaydırmaz Taban Teknolojisi ile Güvenli Kullanım

Ventosa teknolojisini tek başına ya da diğer yeni nesil sistemleriyle birlikte uygulamayı tercih eden Forelli anatomik ayakkabı markası, tasarladığı modellerin farklı ayak yapılarına uygun olmasına özen gösterir. Yumuşak ve kaydırmaz dokuya sahip olan özel taban sistemi, zeminler üzerinde atılan adımların sağlam olmasına imkân verir. Airsystem, For Comfort, Memory Foam ve Halluks gibi tamamıyla da optimize edilebilen poliüretan dış taban sistemleri, farklı beklentilerini karşılayan modellerin ortaya çıkmasında etkilidir. Genç ve yetişkin tüm kullanıcıların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği modellerde uygulanan teknoloji, bebek bekleyen anne adaylarının yere sağlam basma konforunu artırırken, ıslak zeminlerde yürürken kaydırmaz taban yapısı sayesinde güvende olmalarına imkân verir. Ayrıca kaymayan taban özelliğiyle yaşça büyük sevdikleriniz için de tercih edebileceğiniz Ventosa tabana sahip tasarımlarla onların konforlu ve güvenli yürüyüşler gerçekleştirmesine imkân yaratabilirsiniz.

Stilinizi Ergonomiyle Taçlandıran Ventosa Taban Tasarımı

Kaydırmaz dış taban özelliğinin yer aldığı Ventosa ayakkabı modelleri, farklı zeminlerde güvenli ve konforlu adımların atılmasına yardımcı olur. Yenilikçi teknoloji ışığında ve yüksek kalite kriterleri çerçevesinde harmanlanan Forelli spor, günlük, bot, çizme, babet, klasik, terlik, sandalet ve topuklu birçok ürün alternatifi mevcuttur. İnce, taraklı ya da sağlık problemi nedeniyle ayaklarında aşırı şişkinlik yaşayanlar için özel olarak dizayn edilen kalıplar arasından standart (G), geniş kalıp (H) ve ekstra geniş kalıp (K) sembolüyle belirtilen ayakkabı formlarını tercih edebilirsiniz. Bu özel tabanlar, modellerin saya kısımlarıyla ergonomik bir uyumluluk içerisindedir. Bu sayede kullanıcıların yürüyüş faaliyetleri boyunca dengeli ve emniyetli olması sağlanır. Ayakkabı tasarımlarının ayak anatomisi ile uyumlu olmasına dikkat edenlerdenseniz, Ventosa dış taban teknolojisinin kaydırmaz ve yumuşak nitelikli çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.