Maximum Power

MAXIMUM POWER

 Maximum Power


Günlük yaşamda ve sportif faaliyetlerde büyük öneme sahip olan ayakkabı stillerinin; yüksek standartlarda olmasını sağlayan Maximum Power, Forelli markası tarafından geliştirilir. Anatomik özellikli ayakkabı tasarımlarında öne çıkan yenilikçi saya materyaller; kalitesi ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken dış ve iç taban teknolojisi ile bütünleşir. Günlük rutinleriniz arasında yapacağınız yürüme, ayakta durma ve çalışma gibi aktivitelerinizi mükemmel düzeyde destekleyen Maximum Power, vazgeçilmeziniz olmaya adaydır. Aerodinamik etkisiyle dış faktörlere karşı koymanızda aktif rol oynayan ürünler, ayaklarınıza benzersiz bir rahatlık hissi verir. Rahatlığı gün boyu yaşamak için bu özel yapıya sahip ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Ayaklarınızı Maximum Power Teknolojisiyle Tanıştırın

Teknolojinin geldiği son noktada ortaya çıkan uygulamalardan yararlanılarak hazırlanan modeller, Maximum Power sistemi sayesinde kullanıcıların yumuşak ve hafif adımlar atmasına olanak tanır. Özellikle sneaker ve spor ayakkabı çeşitlerinde ön plana çıkan yüksek güç etkisi, rahat ve dengeli adımlara öncelik verenlerin beklentilerine hitap eder. Kullanıcıların hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. İdeal seviyede esneklik ve hafiflik sunan tasarım sayesinde ayrı bir öneme sahiptir. Maximum Power enerjisinin eşlik ettiği adımlar hem yürüyüş, alışveriş ve gezi gibi faaliyetlerde hem de çeşitli seviyelerde efor gerektiren sportif etkinliklerde mükemmel performans sergilemenize olanak tanır. Kaymaz taban özellikleriyle de yoğun talep gören sistem sert, engebeli, ıslak ya da kaygan zeminlerde kaliteli ve sağlam yapısıyla kullanıcıya güven verir.

Adımlama Performansını Artıran Maximum Power

Merkezi Almanya’da bulunan yüksek donanımlı APİ laboratuvarlarının test aşamalarını eksiksiz geçen Maximum Power teknolojili anatomik yapı, Sağlık Bakanlığı onayını da alarak ortopedik ürün kullanıcılarına güven ve memnuniyet verir. Özgür ve enerjik hareketlerinizde karşılaşacağınız sınırları minimum seviyeye indiren Maximum Power özellikli tasarımlar, ihtiyacınız olan konforlu yürüyüşlere eşlik eder. Çeşitli zeminlerde dengeli ve sağlam bir duruş sergilenmesine imkan veren sistem, kaliteli malzemeleriyle günlük veya sportif etkinliklerde kolaylıkla kullanılabilir. Bu yapı kullanılarak geliştirilen anatomik ayakkabı modelleri uzun süre ayakta kalmayı gerektiren iş kollarının yanı sıra topuk dikeni, ayak bileği, diz, bacak ya da bel bölgelerinde sorun yaşayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Ayaklarınızda gün boyu rahatlık ve ferahlık hissettiren Maximum Power teknolojisinden yararlanmak isterseniz, geniş ürün yelpazesinde yer alan modelleri inceleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.