x
İade ve Teslimat Şartları

 İade ve Teslimat Şartları

1-Teslimat Şartları: Stokta olması durumunda 24 saat içerisinde siparişleriniz kargolanır.

2-Nasıl İade Edebilirim: Ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bunu dışında gününü aşmış iadeler müşteriye bildirim yapılmaksızın geri gönderilir. Ürünlerin kullanılmamış olması ve kutuları ile iadesi şarttır. İadeye gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen aksesuarlar ve promosyon ürünler de iade edilmelidir.


3- Nasıl iade gönderebilirim?

Üyelik İle Oluşturulmuş Alışverişlerin İadeleri;

Üyelik bilgileriniz ile giriş yapıp, hesabım>siparişlerim sayfasından tüm siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Buradan iadesini gerçekleştirmek istediğiniz siparişinizin bilgilerinin yanında ki iade et butonuna tıklayınız. İade etmek istediğiniz ürünleri seçerek iade işleminizi bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İade formunuz iletildiğinde iade kodu sms ve mail üzerinden tarafınıza iletilecektir. MNG kargo gönderi kodu ile iadenizi tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.


Üyeliksiz Alışverişlerin İadeleri;


  • https://www.forelli.com.tr/siparis-takip adresinden alacağınız size özel iade kodu ve 339846086 müşteri numarasını beraber MNG kargo şubesine ilettiğiniz takdirde, şube çalışanları iadenizi ücretsiz bir şekilde tarafımıza ileteceklerdir. İade işlem süreçleri ile ilgili ayrıca sms ve e-posta ile bilgilendirme sağlayacağız.
  • İade kodunuz iade başvurunuzdan sonra ayrıca sms ve mail olarak iletilecektir.
  • Ürünler tarafımıza ulaştığında kontrolleri sağlanacaktır.
  • Ücret iadeniz iade süreci olumlu sonuçlandığı takdirde, 3 ila 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.Sitemizde ürün değiştirme seçeneği yoktur siparişinizin iptalini sağlayıp yeniden sipariş verebilirsiniz.


5-Ürünü Gönderdikten Sonra İade Sureci Nasıl Devam Etmektedir: Yetkili personel tarafından belirtilen iade şartlarında uygun olup olmadığı incelendikten sonra ve bu doğrultuda bir sorun olmadığı takdirde iadesi yapılacaktır.İade adresi:

SporPark Ayakkabı Teks. ve Spor Malz. Tic. Ltd. Şti

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.