Memory Foam

MEMORY FOAM

Memory Foam


Anatomik ayakkabı sektöründe yenilikçi tasarımlara imza atan Forelli markası tarafından özel olarak geliştirilen Memory Foam iç taban teknolojisi, rahatlığı ve konforu adımlara taşır. Farklı koleksiyonlarda yerini alan bot, çizme, spor ayakkabı, outdoor bot, loafer, terlik ve sandalet gibi pek çok modelin dizaynında tercih edilen yeni nesil taban stili, farklı işlevleriyle karşınıza çıkar. Memory Foam teknolojisini deneyimlemek isteyenler için geniş renk skalası ve tasarım çeşitliliği gibi detaylar ise kullanıcılara şıklığı ve konforu bir arada sunar.

Günlük Performansı Yüksek Konfora Dönüştüren Memory Foam Teknolojisi

Günlük yaşamın temposunda ve yürüyüş gibi rutin aktivitelerin sağlıklı bir sürece dönüşmesinde yüksek hassasiyet gösteren Forelli; tasarımlarda özellikle diz, bel, topuk, bilek, ayak tarağı ve burnu gibi bölgelerin rahatlığını ön planda tutar. Memory Foam teknolojisi sayesinde aradığınız konfora ulaşmanız mümkündür. Hafızalı fuspetin sahip olduğu ergonomik form, bastığınızda ayağınızın şeklini alarak, adım atarken ihtiyaç duyulan rahatlığın anında hissedilmesine imkân verir. Vücut ağırlığının topuklara uyguladığı baskıyı tüm iç tabana eşit biçimde dağıtan Memory Foam, aynı zamanda kendinizi hafif ve enerjik hissetmenize yardımcı olur. Ayakların uzun süre ayakkabı içerisinde kalması göz önünde bulundurularak üretilen %100 nefes alabilen iç yüzey, hava sirkülasyonu oluşturarak cildin nemlenme ihtimalini minimum düzeye indirir. Yumuşak ve ergonomik unsurlarla donatılan bu iç taban teknolojisi, zeminden kaynaklanan darbelere karşı maksimum direnç gösterir. Böylelikle yürümenizi ya da ayakta durmanızı zorlaştıran yorgunluğu da önlemeye yardımcı olur.

Şıklığı Ergonomiyle Buluşturan Memory Foam Tabanlı Modeller

Ayakkabı ve sandalet modellerinin dış taban kısımları, Memory Foam teknolojisiyle birleşerek rahatlığı ve konforu bir üst seviyeye çıkarır. Kauçuk, faylon, poliüretan, compact ve eva materyaline sahip dış tabanlar, saya ve iç taban bölgeleriyle anatomik uyumluluk gösterir. Ayağınızın yapısına göre ürün seçimi yaparken standart, geniş ve ekstra geniş kalıp özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bu özel teknolojinin sahip olduğu zengin model yelpazesinde 35 ila 44 arası numara alternatifleri mevcuttur. Ayrıca 36.5, 37.5 ve 38.5 numaralı modeller de kullanıcıların ihtiyacına göre tasarlanan ürünler arasında yer alır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.