x
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Ayakkabı imalatına, 1958 yılında Gedikpaşa’da falça kösele bayan ayakkabı üretimi yaparak başlayan firmamız, 1990 yılında aldığı kararla ortopedik ayakkabı üretiminde uzmanlaşmayı seçmiş ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarını Fahri Collection markası ile sürdürmüştür. 2000 yılına gelindiğinde yükselen kalitemizi ve tecrübemizi yeni markamız FORELLİ ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. İlk kez 2007 yılında hazırladığımız ortopedik erkek ayakkabı koleksiyonumuz ile üretim gücümüzü ve kapasitemizi arttırdık. Bugün de ilkelerimiz doğrultusunda, sağlıklı ve rahatlıkla giyilen, tüm malzemesi gerekli testlerden geçmiş, gerçek deriden ürettiğimiz bayan ve erkek ayakkabı koleksiyonlarımızla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Satışlarımızın büyük bir bölümü yurtiçine yönelik olmakla birlikte Amerika,Almanya,Belarus,Rusya, Belçika,Hollanda, Romanya, İngiltere, Yunanistan, Libya, Lübnan ve Azerbaycan gibi ülkelere de önemli miktarda ihracat yapmaktayız.

MİSYONUMUZ

*Üstün Hizmet Ve Kalitesiyle Güçlü Marka İmajına Sahip Çıkmak.
*Sektörde Kullanılan Ürünlerin, Tüm Çalışanlarına Ve Doğaya Karşı Sorumluluklarını Yerine Getirmek.
*Saygın Üretim Ve Satış Politikasında Öncü, Kurumsal Kimliğini Muhafaza Eden, Ülkemize Ve İnsanlığa Katkıda Bulunan Bir Kuruluş Olmak.


VİZYONUMUZ

*Nitelikli İş Gücümüzle Güçlü Katma Değer Oluşturarak Üretimde Ve Satışta Adil Tutarlı, Taraf Gözetmeksizin İkili İlişkilerde
*Çıkarların Korunmasını Sağlamak.
*Güvenilir Marka Değeri Olmayı Amaç Edinerek Göz Önünde Bulunmak.
*Tüm Bunların Neticesinde Tercih Sebebi Olmak.


 

Forelli Shoes Presentation 1

Forelli Shoes Presentation 2

Forelli Shoes Presentation 3

Forelli Shoes Presentation 4

Forelli Shoes Presentation 5

Forelli Shoes Presentation 6

Forelli Shoes Presentation 7

Forelli Shoes Presentation 8

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.