Latex

LATEX

 Latex


Ayak sağlığına değer veren Forelli markasının ürettiği Latex teknolojili ürünler, günlük hayatta ve özel günlerde kullanabileceğiniz fuspet modelleridir. Gerçek deriden yararlanılarak hazırlanan tasarımların iç taban kısımları, vücudun yorgunluğunu minimum seviyeye indirerek ferah ve konforlu bir deneyim yaşatır. Ayakların anatomik yapısına uygun şekilde hazırlanan Latex iç taban sistemi sayesinde adımlarınızda hafifliği ve rahatlığı anında hissedebilirsiniz.

Ekstra Konfor Sunan İç Taban Teknolojisi: Latex

Nitelikli ürün hazırlama amacıyla üretim faaliyetlerine devam eden Forelli, kullanıcıların güvenini kazanmayı başarır. Adımlarınızı konforla buluşturan Latex teknolojisi, ayakların gün boyu ayakkabı içerisinde kalması sonucu oluşabilecek nemi minimize eder. Antibakteriyel iç taban sayesinde yürüyüş sırasında ayakkabı içerisinde oluşan hava sirkülasyonu ayakların kaymasının önüne geçer. Ayrıca bu teknolojinin sunduğu antibakteriyel özellik, hijyenik bir deneyimin gerçekleşmesinde önemli rol oynar. Ergonomik forma sahip olan iç taban, aynı zamanda ayaklar için eşsiz bir konfor alanı oluşturarak diz, ayak ve bilek kısımlarına etki eden basıncı yumuşatır. Darbe önleyici topuk kısmı ise farklı zemin koşullarına uyum sağlayarak dayanıklı ve dengeli bir adımlama süreci yaşamanıza imkân tanır. Yüksek kalite standartları doğrultusunda üretilen özel teknolojili ürünler hem tasarım hem de sağlıklı giyim süreci açısından konfor sunar.

Maksimum Rahatlığın Öne Çıktığı Lateks İç Tabanlı Modeller

Ürün materyali olarak gerçek derinin tercih edildiği Forelli tasarımlarında kullanılan Latex iç taban özelliği sayesinde ayaklarda yumuşak ve hafif bir etki oluşur. Saya ve dış taban kısımlarının birbiriyle uyumlu olduğu tasarımlar yürüyüş aktivitelerinize eşlik eder. Bu özel teknolojinin kullanıldığı modellerin yer aldığı koleksiyonda günlük ayakkabı, bot-çizme, spor ayakkabı, terlik-sandalet, ev terliği, outdoor bot ve babet gibi birçok seçenek yer alır. 35 ilâ 44 numara arasında olan modellerde geniş, ekstra geniş ve standart kalıp alternatifleri vardır. Ayrıca kullanıcı talepleri doğrultusunda şekillenen ve üretilen iç taban tasarımlarda 36.5, 37.5 ve 38.5 gibi buçuklu numara alternatifleri bulmanız mümkündür. Zengin ürün yelpazesi içerisinden seçim yaparken size en uygun teknoloji tespit ederek sağlıklı bir giyim süreci elde edebilirsiniz. Siz de ayakkabı seçiminde sağlığı ve konforu ön planda tutuyorsanız Latex içeren modellere yönelebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.