x
Fore Feel

FORE FEEL


Fore Feel

Ayakkabıyı uzun süreli giyenler için özel olarak tasarlanmış, sağlık ve rahatlık ihtiyaçlarına cevap vererek şekilde üretilmiştir. Fore Feel, sağlık araştırmalarının ve yüksek teknolojinin buluşmasından doğmuş bir ayakkabı taban sistemidir. Ayaklardaki yorgunluğu alır ve rahatlık hissi verir. Çift yay mekanizması ayak tabanına sağlıklı ve canlandırıcı bir basınç uygular. Aynı zamanda esnek yapısıyla daha rahat hareket imkanı sağlar. Şişme ve yorgunluğun azaltılmasına yardımcı olur.


Fore Feel AyakkabıGünlük giyim konforuna uygun niteliklerde tasarlanan Forelli Comfort serisinde geliştirilen kadın ve erkek ayakkabı modellerinin kullanıcılara sunduğu taban rahatlığı, Fore Feel teknolojisi sayesinde gerçekleşir. İleri teknoloji unsurlarının yüksek kaliteli materyallerle birleştirilmesi yöntemiyle geliştirilen özel tabanlı ayakkabı çeşitleri, aktif darbe emici sistem performansıyla ön plana çıkar. Uzun süre ayakkabı giymek durumunda kalanların ve sık sık ayaklarında yorgunluk hissi yaşayanların tercih edebileceği ürünler, kullanıcıların hareket özgürlüğünü ileri seviyeye taşır.

Aktif Darbe Emici Fore Feel Dış Taban Teknolojisi

Sağlık ve rahatlık gereksinimlerinin ön planda tutulduğu modellerin dış taban yapısını oluşturan Fore Feel teknolojisi, çift yay mekanizmalı tasarımı sayesinde ayaklarda rahatlık hissi uyandıran bir basınç uygular. İdeal düzeyde basınç etkisi sağlayan dış taban sistemleri ile sert zeminlerde zorlanan ayaklarınıza maksimum direnci kazandırabilirsiniz. Çalışma ortamınızda, sosyal etkinliklerde ya da yürüyüş ve gezi gibi faaliyetlerde saatler boyu giymek zorunda kalacağınız özel teknolojinin kullanıldığı ayakkabılar, darbe emici teknolojisiyle ayak yorgunluğunu önlemeye yardımcı olur. Anatomik ayakkabı tabanı olarak adımlama performansınızı destekleyen darbe emici özellik, ayaklarınızı uyaran ve canlandıran basınç özelliği ile dikkat çeker. Forelli Comfort serisini tercih eden kullanıcılar gereksinim duydukları üst düzey rahatlık deneyimini yaşayabilir.

Her Adımda Yüksek Konfor Sunan Fore Feel Taban

Ergonomik özellikli taban yapısı ile beğeni kazanan ürün, ayakların yorgunluk ve şişme problemleriyle karşılaşmasının önüne geçer. Esnek formlara sahip tabanlar, rahatlatıcı bir etki ortaya çıkarır. Çift yay mekanizmanın sağladığı zemine karşı darbe emici özellik aktifleşerek yürüyüş esnasında konforu ve hafifliği hissetmenize yardımcı olur. Kadın ve erkek kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan ayakkabı, bot, terlik gibi seçeneklere baktığınızda ise saya ve tabanların etkileyici bir görsellik yarattığını fark edebilirsiniz. Uzun süre ayakkabı giyenlere yönelik hazırlanan ve tabanında canlandırıcı baskı özelliği bulunan ayakkabılarda numara tercihi oldukça geniş bir çerçevede kullanıcılara sunulur. 35’den 48’e kadar uzanan numara çeşitleri arasından seçim yaparken, standart kalıpların yanı sıra geniş veya ekstra geniş forma sahip tasarımlardan da faydalanabilirsiniz. Anatomik ayakkabı deneyimi yaşamak istiyorsanız, ayaklardaki yorgunluk hissini alan Fore Feel teknolojili modellerin yer aldığı zengin ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.