x
For Comfort

FOR COMFORT

 For Comfort


Arzu ettiğiniz konforu size tam anlamıyla sunan bir ayakkabıyı bulmak her zaman kolay olmayabilir. Pek çok ayakkabı genellikle beklentilerinizi karşılamakta yetersiz kalır. Ancak yarım asrı aşan bir tecrübesiyle Forelli, For Comfort teknolojisiyle hayalinizdeki ayakkabı konforunu bulmanızı sağlar.

Bırakın Ayaklarınız Rahat Bir Nefes Alsın

Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Tıbbi Cihaz Satış Yetki Belgesi’ne sahip olan Forelli, anatomik ayakkabı konusundaki tecrübesini For Comfort teknolojisinde birleştirir. Bu teknoloji ile üretimi yapılan ayakkabılar üst dokusundan tabanına kadar ideal ayak konforu için gerekli olan pek çok unsurla donatılır.

Extra rahat taban tasarımı AirSystem ile desteklenir. Ayakkabı tabanına gizlenen hava pompası her adımda içerdeki havayı emer ve tek yönlü siboptan dışarı atar. AirSystem teknolojisi yardımıyla ayakkabının içerisinde bakteri ve mantarların sevdiği nemli ortam oluşmaz.

Ayaklarınıza nefes aldıran yapıya sahip olan For Comfort teknolojisinde ve diğer ayakkabılarda gerçek deriye yer verilir. AirSystem ile üretilen ayakkabılarda kullanılan deri dahil tüm malzemeler Almanya merkezli laboratuvarlarda test edilir. Sağlıklı şekilde hava akışını engelleyen materyaller üretime dahil edilmez.

Gün Boyu Süren Konfor

Ayakkabının dış tabanında ıslak ve kaygan zeminlerde bile standardın çok üzerinde tutunma sağlayan Ventosa taban teknolojisi kullanılır. Böylece farklı zeminlerde kaymaz taban desteği ile rahat bir yürüyüş gerçekleştirebilirsiniz. İç kısımdaysa yarı Memory veya deri kaplamalı çıkarılabilir fuspete yer verilir. Tamamen nefes alabilen iç taban, AirSystem teknolojisinin daha verimli şekilde çalışmasını sağlar.

Ayakkabıda rahatlık anlayışını üst seviyeye taşıyan yarı Memory fuspet, gün boyu sunduğu konforla ayakta yorgunluğun oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Yarı Memory iç taban üst seviye yastıklama etkisine ve aktif darbe kontrolüne sahiptir. Bu özelliklerin yardımıyla sert zeminlerde dahi darbelerin ayağınıza yaptığı baskıyı ve yükü azaltarak olası rahatsızlık hissinin önüne geçebilirsiniz.

Forelli, For Comfort ayakkabı modellerini büyük ve buçuklu numara seçenekleri ile üreterek daha fazla sayıda kişinin bu konfordan faydalanabilmesini olanaklı kılar. Siz de markanın For Comfort teknolojisinin sunduğu ayakkabı modellerini tercih ederek gün boyu rahat ve esnek hissedebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.