x
+ Filtrele
Sıralama:
AYAKKABI
Toplam 340 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Kadın Ortopedik Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar, kadın kullanıcılar için kıyafetlerin önemli bir tamamlayıcısıdır. Kadın ayakkabıları, kıyafetlerin görünümünü de doğrudan etkiler. Ancak bunun yanı sıra ayak sağlığı açısından kullanılacak ayakkabının rahat ve ayak yapısı ile uyumlu olması da oldukça önemlidir. Ortopedik kadın ayakkabı modelleri, bu noktada kadınların hem şık hem de konforlu ayakkabılara sahip olmasına yardımcı olur. Ortopedik ayakkabılar aynı zamanda basış problemi yaşayan ya da ayak anatomisinde sorunlar olan kadınlar için de oldukça uygundur. Ortopedik ayakkabılar hem ayak yapınıza uygun, gün içerisinde oldukça rahat adımlar atmanızı sağlayacak hem de şık görünümü ile stilinizi tamamlayacak Forelli markasının ayak sağlığınızı düşünerek ayakları destekleyen şekilde yapılmış kadın ortopedik ayakkabı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Tarzınızı Tamamlayacak Kadın Ayakkabı Modelleri

Forelli ortopedik ayakkabı modelleri, rahat yapısı ve şık tasarımları ile kadın kullanıcıların beğenisini toplamayı başarır. Farklı mevsimlere ve okazyonlara göre seçebileceğiniz kadın rahat ayakkabı modelleri, her ortam ve hava durumunda ayaklarınızın konforunu sağlamaya yardımcı olur.

Havaların ısınmaya başladığı dönemlerde sıkça terlik ve sandaletler kullanılır. Kadın ortopedik ayakkabı arasından şık terlik ve sandalet modellerini bulmak mümkündür. Spor formdaki parmak arası sandaletler ile spor stilde hem rahat hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah ve kahverengi deri sandaletler ise ofis ya da casual şıklığınızı tamamlamak konusunda size yardımcı olur.

Kış aylarında ise ayakları sıcak tutacak kadın ortopedik ayakkabı modelleri tercih edilir. Forelli marka kadın bot modelleri arasından seçim yaparak ayaklarınızın konforunu sağlarken kış mevsiminin koşullarına uygun bir tam ortopedik ayakkabı modeli de edinebilirsiniz.

Forelli Kadın Ortopedik Ayakkabı Modellerinde İndirim

Dengeli bir yürüyüş ve ayak sağlığı için konforlu ayakkabılar tercih etmek gerekir. Ortopedik ayakkabı modelleri rahatlığı ve ayak yapısı ile uyumu sayesinde birçok kişinin tercihleri arasında yer alır. Kısa süreli yürüyüşlerde bile bazen yanlış ayakkabı seçimi nedeniyle çok zorluk yaşanabilir. Bu durum ayaklarda ağrı oluşmasına ve kişinin kendini çok yorgun hissetmesine sebep olabilir.

Kadın ortopedik ayakkabı modelleri konforlu taban yapısı sayesinde yürüyüş sırasında kişiyi yormayacak şekilde yönlendirilmesini sağlar. Bu özellikler sayesinde hem daha önce meydana gelmiş rahatsızlıklardan kurtulabilir hem de yenilerinin oluşmaması için önlem alabilirsiniz. Bu süreçte uzun ve sağlıklı yürüyüşler yapmak, kendinizi daha zinde hissetmek için ortopedik ayakkabı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Yürüyüş Ayakkabısı Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yoğun çalışma temposu içerisinde günlük aktiviteler için ayırdığımız süreçlerde yürüyüş yapmaya ihtiyaç duyarız.  Gerek sağlık açısından gerek temiz havayı solumak için yapılan yürüyüşün daha konforlu bir şekilde tamamlanması için ihtiyaç duyulan iyi bir yürüyüş ayakkabısı olur. Bu ayakkabılar daha esnek yapılıdır ve yürürken asla zorlamaz. Hafif yapısı sayesinde ayak ve bacaklar ile tam bir uyum içerisinde hareket eder. Aktiviteleriniz sırasında ayağınızı ve bedeninizi yormayacak iyi bir yürüyüş ayakkabısında olması gereken özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ayakkabının ayağınıza tam oturması ve giydiğinizde ayak yapınız ile bütünleşmesi gerekir.
 • Parmakların ayakkabı içerisinde rahat bir şekilde hareket etmesi oldukça önemlidir.
 • Yürüyüş ayakkabılarının topuk kısmının yastıklama özelliği ile desteklenen bir yapıda olmalıdır.
 • Koruyucu astarının darbelere karşı dayanıklı ve kaliteli olması yürüyüş konforunu artırır.
 • Yürüyüş yapılacak zemine uygun doğru yürüyüş ayakkabısı tercih etmelidir.
 • Yürüyüş ayakkabılarının alçak topuklu olması gerekir ve mevsime uygun özelliklerde terletme yapmamalı, kaymamalı veya su geçirmemelidir.

Kadın Ortopedik Spor Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Ortopedik spor ayakkabı modelleri kadınların yoğun ve stresli günlerde en büyük yardımcılarındandır. Ayak yapısına uygun olmayan ayakkabılar kişiyi sadece rahatsız etmekle kalmaz, aynı zamanda uzun süre geçmeyen ayak ağrıları, duruşlarda bozuklukları ve vücut ağrılarına da neden olabilir.

Kimi zaman düz tabanlık ve içe basma gibi sorunlar yaşayan kişiler tarafından ayakkabı tercihi yapmak çok zor olabilir. Bu süreçte hem şekil hem de esneklik açısından büyük bir rahatlık sağlayan kadın ortopedik spor ayakkabı modellerini kullanmak gerekir. Şekil açısından bu tarz ayakkabıları tercih etmeden sadece ortopedik taban kullanarak bu problemin önüne geçmeye çalışmak doğru değildir. Geçici bir süre ayak rahatlığını sağlasanız da bu kalıcı bir çözüm olmaz. Ortopedik ayakkabılar tercih edilmeden önce ayağınızda yaşadığınız sorunları doğru bir şekilde analiz etmek ve ona özel üretilen ayakkabıları tercih etmek önemlidir.

Kadın Ortopedik Yazlık Terlik Nasıl Olmalı?

Yaz aylarında kapalı ayakkabı giymek istemeyenler için tasarlanan kadın ortopedik yazlık terlik modelleri sıklıkla tercih edilir. Sadece spor veya yürüyüş ayakkabılarında değil, şık tasarımlara sahip terliklerde de ortopedik modelleri satın alabilir ve istediğiniz konforu sağlayabilirsiniz. Bu süreçte iyi bir ortopedik terlikte olması gereken özellikler şu şekildedir:

 • Ayak yapısı ile tam uyumlu olmalıdır.
 • Ayağınıza ne büyük ne küçük olmamalı, tam oturmalıdır.
 • Yumuşak bir deri ve esnek yapıya sahip olmalıdır.
 • Ayağınızla direk temas edeceği için koku sorunu oluşturmamalıdır.
 • Farklı zemin şartlarına uygun olarak tasarlandığından emin olunmalıdır.

Tüm bu özelliklere dikkat ederek siz de indirimli ortopedik ayakkabı modellerini inceleyebilir, kendiniz veya sevdikleriniz için en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

 

Şık bir görünüme ulaşmak isteyen kadınlar, babet modellerini de sıkça tercih eder. Deri formdaki babet modelleri, ortopedik ayakkabı ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda kombinlerinizi zenginleştirmeye de yardımcı olur.

Daha olgun bir stile hitap eden anne ayakkabısı modelleri de birçok kadın tarafından tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Ortopedik anne ayakkabı modelleri ile her yaşta istediğiniz tarza sahip olabilir ve ayak sağlığınızı da korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Ortopedik Kadın Ayakkabı Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Ortopedik ayakkabı seçimi ayakların konforunu sağlamak ve sağlığını korumak açısından oldukça önemlidir. Rahat kadın ayakkabısı seçimi yaparken öncelikle burun kısmının yuvarlak olmasına dikkat etmelisiniz. Ortopedik ayakkabıların düz formda üretildiği bilgisi de bu ayakkabıları satın almadan önce bilmeniz gereken detaylar arasında yer alır. Ortopedik anne ayakkabı modelleri, gerçek deri kullanılarak üretilir ve bu sayede de ayaklarda mantar oluşumunun önüne geçilmiş olur. Ortopedik ayakkabılar kaymaz taban kullanılarak tasarlanır. Böylece hem dengenizi kolayca sağlayabilir hem de basış sorunlarının önüne geçebilirsiniz. Ortopedik anne ayakkabıları modelleri esnek yapıları ile de dikkat çeker. Bu sayede ayağın formunu en iyi şekilde kavrayarak çok daha konforlu bir ayakkabı deneyimi sunar. Forelli ortopedik ayakkabı modelleri, ortopedik kadın ayakkabılarında ihtiyaç duyduğunuz unsurları bir arada sunar.

Konforlu ve Kullanışlı Kadın Ortopedik Ayakkabı 

Ortopedik ve anne ayakkabısı modelleri, stil sahibi tasarımları ile kombinleri en iyi şekilde tamamlamaya yardımcı olurken aynı zamanda da ayaklara ihtiyaç duydukları konforu sağlar. Her mevsime ve hemen her stile uygun ortopedik ayakkabı modelini Forelli’de bulmak mümkündür. Kendiniz için en uygun otopedik ayakkabı modelini keşfetmek için hangi stilde ayakkabıya sahip olmak istediğinizi belirleyerek modeller arasında inceleme yapabilir ve ihtiyaç duyduğunuz ayakkabı modelini kolayca satın alabilirsiniz. Avantajlı ortopedik ayakkabı fiyatları arasından da detaylı inceleme yaparak bütçeniz için uygun ayakkabıya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.