Tam Ortopedik Terlikler ile Gün Boyu Ayağınız Rahat Olsun
23.08.2022

Tam Ortopedik Terlikler ile Gün Boyu Ayağınız Rahat Olsun

Parmak arası, bantlı, çift bantlı ya da klasik terlik modellerinin yanı sıra tam ortopedik terlik tasarımları da seçebileceğiniz rahat modeller arasında yer alır. Terlikler, özellikle kolay giyip çıkarılmaları sayesinde yaz aylarında daha sık tercih edilen ürünlerden biri haline gelir. Aynı zamanda ayak parmaklarının özgürce hareket etmesi açısından ideal seçeneklerdir. Siz de terliklerin tüm avantajlarından yararlanmak için ortopedik modellere göz atabilir, evinizde ya da sokakta yumuşak tabanların keyfini çıkarabilirsiniz.

Rahat ve Şık Terlik Modelleri Nelerdir?

Şık tasarımlardan oluşan ortopedik erkek ve kadın terlik modelleri her zevke ve kullanım alışkanlıklarına hitap etmekle kalmaz, ayaklarınıza ihtiyaç duyduğu desteği sağlayarak ideal bir kullanım sunar. Bu sayede ortopedik terliklerle hem kombinlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlayabilir hem de konforunuzdan ödün vermeden dilediğiniz kıyafetlerle eşleştirebilirsiniz. En sık tercih edilen rahat erkek terlik modelleri deri sayaları ile öne çıkar. Orijinal deri, ayağınıza uyum sağlar ve en önemlisi uzun kullanım ömrüne sahiptir. Aynı zamanda ortopedik tabanlıkları ayak kemerinizi ve topuğunuzu ideal şekilde destekler ve kavrar. Böylece yaz aylarında ayaklarınızı tıpkı ortopedik ayakkabılarda olduğu gibi destekleyebilirsiniz.

Derinin doğal bir hava geçirgenliği olduğu için yazlık terlik modelleri deri taban ve sayası ile terlemenize izin vermez. Tüm sıcaklıklarda giyilebilen ortopedik terlik çeşitleri kahverengi, siyah, krem, mavi, beyaz renk seçenekleri ile her gardıroba uyum sağlar. Parmak arası, bantlı, önü kapalı, delikli ya da çapraz bantlara sahip olan yazlık terlik modelleri her tür etkinlikte giyilebilir. Sahil giyiminde de kullanılabilen bu rahat ortopedik terlik tasarımları arasında mantar taban seçenekleri de sık kullanılanlar arasındadır. Mantar tabanlar son derece şık görünür ve darbe emiciliği sayesinde her adımda konfor sunar.

Kadın Ortopedik Terlik

Kadınlar için En Rahat Ortopedik Terlikler

Kadın ortopedik terlik seçeneklerinde dengeyi ideal bir şekilde ayarlayan ve ağırlığı tabana eşit dağıtan hafif yüksek modeller bulunur. Bu terliklerin sayaları orijinal deriden yapılır ve rugan, nubuk, mat ve parlak deri seçenekleri gibi birbirinden şık seçeneklerden oluşur. Geceden gündüze kullanılan tam ortopedik terlik çeşitleri hem deri hem de mantar iç tabanları ile ayak tabanınızı doğal bir şekilde destekler ve bacak, eklem ağrılarını hafifletmeye yardımcı olur. Bu sayede tüm yaz ve bahar boyunca ayaklarınıza özen göstermeye ve şık kombinlere imza atmaya devam edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra ortopedik terlik koleksiyonlarında düz taban için de pek çok kavisli taban seçeneği mevcuttur. Halluks Valgus sorunlarında ise kemik çıkıntısının aşınmasını önleyecek pencereli modeller tercih edilir. Son derece kaliteli terlik modelleri arasında ayak sorunlarınıza göre seçim yapabilir, uzun yürüyüşlerden plaj eğlencelerine kadar şık terliklerinizle tüm akitivitelere katılabilirsiniz.

Erkek Ortopedik Terlik

Hem Şık Hem Rahat Erkek Terlik Çeşitleri

Ortopedik erkek terlik çeşitleri geniş taban seçenekleri ile ayak tabanını tamamen destekler ve kavisli yapısı ile olası ağrıları önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda tıpkı kadın terlikleri gibi son derece şık modellerden oluştukları için rahatlıkla stilinize uygun bir model seçebilirsiniz. En rahat terlik çeşitleri tam ortopedik ve ayağın anatomik yapısına uygun terliklerdir. Bunun için ise ayak sorunlarına uygun ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olmaları gerekir. Tüm bu beklentileri karşılayan Forelli tam ortopedik terlik modeller hem tasarım he de renk seçenekleri ile geniş bir koleksiyonda sunulur. En iyi ortopedik terlik çeşitleri ayak parmaklarının doğal hareketini önlemeyen, nefes alan taban ve ayağı tam kavrayan sayaya sahiptir.

Siz de yaz ve bahar aylarında konforunuzdan ödün vermeden şık olmak ve ayaklarınıza ihtiyacı olan desteği vermek isterseniz Forelli tam ortopedik terlik modellerine göz atabilir, uygun terlik fiyatları sayesinde dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.